Samsung Galaxy S25/12GB/512GB/Green
Kód: 95SG41108
Neohodnoceno
Skladem (>5 ks)
Detailní informace
Detailní popis produktu
AI společník, který zjednoduší tvůj život
Umělá inteligence integrovaná přímo v telefonu
Úžasné detaily fotek a videí i ve tmě
Naše nejbezpečnější zařízení
Naše nejvýkonnější zařízení pro AI a hraní her
*Galaxy AI
*Zvýšená odolnost IP68
*Corning® Gorilla® Armor
*Stereo reproduktory
*Samsung DeX
*Smart View
*Always On Displej
Operační systém: Android 15
Procesor - počet jader: Snapdragon 8 Elite for Galaxy - 8 jader
Procesor - frekvence: 4,32 GHz
Uživatelská paměť [GB]: 512
Velikost RAM [GB]: 12
Paměťové karty: Ne
Displej - úhlopříčka [palce]: 6,2“, Dynamic AMOLED 2X
Displej - rozlišení [pix]: 2340 x 1080 Full HD+
Dotykový displej: Ano
Klávesnice: Ne
Konektivita:
*Bluetooth 5.3
*Wi-Fi 6E
*eSIM
Senzory:
*Snímač otisků prstů (v displeji)
Fotoaparát:
*Hlavní: 50 MP, f/1.8, OIS
*Velikost hlavního snímače: 1/1.56", 1.0µm
*Ultra širokoúhlý: 12 MP, f/2.2, 120°
*Tele objektiv: 10 MP, f/2.4, OIS
*Optický zoom: 3x
*Přední: 12 MP, f/2.2
Baterie:
*Bezdrátové nabíjení
*Rychlost nabíjení: 25 W
*Kapacita baterie: 4 000 mAh
Rozměry [mm]: 70.5 x 146.9 x 7.2 mm